Amati Dental Clinic

Nová úroveň stomatologické péče v Praze

Amati Dental Clinic

Detailně známe problémy a komplikace, které potkávají pacienty v zubních ordinacích, proto u nás v Amati Dental Clinic uděláme vše pro Vaše pohodlí.

Vybavení kliniky

Jenom nejlepší vybavení dokáže zabezpečit kvalitní stomatologickou péči. My se staráme o naše pacienty, proto používáme jen ty nejmodernější a nejkvalitnější materiály a nástroje.

Pouhých 15 sekund trvá 3D snímání, které nám pomůže určit správnou diagnózu a následné ošetření. Jedná se o inovativní technologii s minimální dávkou záření.
Vector Paro - nejlepší v oblasti ultrazvukového přístroje a neinvazivní terapie. Toto unikátní zařízení umožňuje provádět nejšetrnější, rychlou léčbu a dentální hygienu pro pacienta, a to i v anatomicky obtížných případech.
KaVo PROPHYflex 3 - Je skvělým příkladem pokroku při výrobě zubních nástrojů. Přístroj poskytuje rychlé čištění zubů a perfektní výsledek bez poškození dásní.
S380TRc - nejmodernější zubní souprava ze Stern Weber. Sofistikovaná ergonomie a moderní technologie, aby práce byla co nejefektivnější pro lékaře a příjemná pro Vás.

Personál

Poskytovat kvalitní stomatologické služby, a to i na nejlepším možném zařízení bez vysoce kvalifikovaných pracovníků nelze. Vybrali jsme ty nejlepší doktory a nyní je můžete poznat blíž.

Recenze

Kontakty

Objednat se na konzultaci

nebo zavolejte telefonicky

+420 775 221 522